Cantitate/Preț
Produs

Barron, R: Reaper of Souls (Kingdom of Souls trilogy)

De (autor)
Notă Books Express:  5.00 · o notă  
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Hardback – 18 Feb 2021
Before, Arrah was shamed by having no magic at all. Now, with demons on warpath, she is the only one in the world who has it. Explosive fantasy set in a West-African world of magic and legend. Perfect for fans of Tomi Adeyemi and Sarah J Maas.
Citește tot Restrânge

Din seria Kingdom of Souls trilogy

Preț: 6540 lei

Preț vechi: 9344 lei
-30%

Puncte Express: 98

Preț estimativ în valută:
1265 1518$ 1092£

Carte disponibilă

Livrare economică 28 mai-09 iunie
Livrare express 19-22 mai pentru 1365 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780008302283
ISBN-10: 0008302286
Pagini: 400
Dimensiuni: 159 x 240 x 39 mm
Greutate: 0.27 kg
Editura: HarperCollins Publishers
Seria Kingdom of Souls trilogy