Cantitate/Preț
Produs

Barron, R: Reaper of Souls (Kingdom of Souls trilogy)

De (autor)
Notă GoodReads:
en Limba Engleză Hardback – 18 Feb 2021
Before, Arrah was shamed by having no magic at all. Now, with demons on warpath, she is the only one in the world who has it. Explosive fantasy set in a West-African world of magic and legend. Perfect for fans of Tomi Adeyemi and Sarah J Maas.
Citește tot Restrânge

Din seria Kingdom of Souls trilogy

Preț: 6320 lei

Preț vechi: 9028 lei
-30% Nou

Puncte Express: 95

Preț estimativ în valută:
1234 1492$ 1067£

Carte disponibilă

Livrare economică 26 martie-07 aprilie
Livrare express 17-20 martie pentru 1352 lei

Preluare comenzi: 021 569.72.76

Specificații

ISBN-13: 9780008302283
ISBN-10: 0008302286
Pagini: 400
Dimensiuni: 159 x 240 x 39 mm
Greutate: 0.27 kg
Editura: HarperCollins Publishers
Seria Kingdom of Souls trilogy